Zavolaj: +420 724 118 838
Napíš: eshop@kalia-paper.sk
Kód: BUJO-SET2 Dostupnost: Skladom Expedujeme: 04.03.2024
Kalia - BUJOSET2_front.jpg
Kalia - BUJOSET2_closed.jpg
Kalia - BUJOSET2_open.jpg
Kalia - ABT_133_closed.jpg
Kalia - ABT_673_closed.jpg
Kalia - ABT_803_closed.jpg
Kalia - ABT_991_closed.jpg
Kalia - WS_BH.jpg
Kalia - WA_TC96_closed.jpg
Kalia - SH_MG54.jpg

Tombow Kreatívny Bullet Journal set Bright

29,28 € vč. DPH
24,20 € bez DPH
Skladom (21x)
- +
Kreatívny Bullet Journal set Bright
Kód:   BUJO-SET2

Tombow kreatívny denníkový set obsahuje poznámkový zošit a výber produktov Tombow, ktoré sú nevyhnutné na založenie štruktúrovaného denníka (bullet journal). Krátku inštruktáž s tipmi a inšpiráciami ako vyzdobiť poznámkový zošit priloženými perami. Sadu a stručné pokyny zostavila a navrhla Sara Vázquez (@mylittlejournalblog).

Set obsahuje:
* Tombow ABT Dual Brush Pen s flexibilným nylonovým a jemným polyesterovým hrotom v jednom. Pero je ideálne na zdobenie štruktúrovaného denníka farebným písmom alebo na poznámky. Farby je možné navzájom miešať a rozpustiť vo vode, a tak vytvoriť úžasné akvarelové efekty. (ABT-133, 673, 803, 991)
* Brush pen Fudenosuke s jemným elastickým hrotom. Pigmentovaný atrament na báze vody neprechádza cez väčšinu papierov. Ideálne na jemné písanie a vytváranie farebných kódov. (WS-BH)
* Creative highlighter MONO edge. Tenký zvýrazňovač s dvomi hrotmi. Skosený hrot na zvýraznenie a okrúhly hrot na pridávanie detailov alebo poznámok. Vďaka plastovým chráničom špičky ostanú pravítka a šablóny čisté. (WA-TC96)
* Elegantná mechanická ceruzka MONO graph s inováciami. Zatraste ňou alebo zatlačte na hornú časť, aby ste vysunuli tuhu. S vymeniteľnou gumou. Šírka čiary 0,5 mm / stupeň tvrdosti: HB. Perfektné na gumovanie poznámok alebo návrhov v štruktúrovanom denníku. (SH-MG54)
* Kvalitný poznámkový zošit (ľanový) v pevnej knižnej väzbe, vo formáte A5, farba pastel yellow. S hrubým papierom (120g) ako prevencia pred pretečením atramentu. 160 očíslovaných strán. Papier je hladký, žiarivo biely a bodkovaný. Obsahuje dve záložky, elastické zapínanie a vnútorný odkladací priečinok.
* Stručné pokyny (v angličtine) zostavila Sara Vázquez (@mylittlejournalblog): Sara Vázquez poskytuje inšpiráciu ako zdobiť a štruktúrovať poznámkový zošiť s priloženými produktami Tombow

Naposledy

Prohlížené

Tombow Kreatívny Bullet Journal set Bright
Kreatívny Bullet Journal set Bright
BUJO-SET2
Skladom (21x) 04.03.2024
Cena s DPH:
29,28
- +