Zavolaj: +420 724 118 838
Napíš: eshop@kalia-paper.sk
Kód: LS-ABTP Dostupnost: Skladom Expedujeme: Dnes
Kalia - LSABTP_Front_SQ.jpg
Kalia - LSABTP_Back_SQ.jpg
Kalia - LSABTP_Products_SQ.jpg
Kalia - LSABTP_ShineBright_SQ.jpg
Kalia - LSABTP_Sunshine_SQ.jpg

Tombow Sunny lettering set

11,68 € vč. DPH
9,65 € bez DPH
Skladom (37x)
- +
Sada se základnou výbavou pro lettering s liehovými fixami ABT PRO.
Kód:   LS-ABTP

Sada obsahuje počiatočnú základnú výbavu pro lettering s liehovými fixami ABT PRO. V podrobnom sprievodcovi umelkyňa Katharina Arends (@letterbraut) vysvetľuje, ako vytvoriť pomocou priložených produktov nápisy s monochromatickým efektom a efektom farebného prelínania.
Produkty:
3x značkovač na alkoholovej báze Tombow ABT PRO s dvoma hrotmi. Flexibilná a ľahko ovládateľná nylonová špička je ideálna pre štetcové nápisy. Široký hrot pre rovnomerné nanášanie farby a obrysy. Vďaka svojmu tenkému tvaru pohodlne padne do ruky. Permanentný atrament na alkoholovej báze: Opakovaná aplikácia farby vytvorí hĺbku, tiene a umožňuje krytie bez šmúh.
Farebné prechody je možné vytvoriť aj bez vody alebo miešania. Farby: Fialová (665), čerešňová (815), chrómovo oranžová (993)
1x štetcové pero Fudenosuke twin s dvomi štetcovými hrotmi. Ideálne na obrysy a pridanie hĺbky písma. Farby: čierna a sivá
1x príručka krok za krokom (EN, DE, ES, FR, IT). Umelkyňa Katharina Arends (@letterbraut) vysvetľuje krok za krokom základy písania s ABT PRO využitím monochromatického efektu a efektu prelínania farieb. Pokyny tiež obsahujú QR kód pre stiahnutie šablóny motívu.

Naposledy

Prohlížené

Tombow Sunny lettering set
Sada se základnou výbavou pro lettering s liehovými fixami ABT PRO.
LS-ABTP
Skladom (37x) Dnes
Cena s DPH:
11,68
- +