Zavolaj: +420 724 118 838
Napíš: eshop@kalia-paper.sk
Kód: STUD-SET Dostupnost: Skladom Expedujeme: Dnes
Kalia - STUDSET_Front_SQ.jpg
Kalia - STUDSET_Back_SQ.jpg
Kalia - STUDSET_Bujo1_SQ.jpg
Kalia - STUDSET_Bujo2_SQ.jpg
Kalia - STUDSET_products_SQ.jpg

Tombow Kreatívny študijný set

13,14 € vč. DPH
10,86 € bez DPH
Skladom (20x)
- +
Tombow Creative Study Kit
Kód:   STUD-SET

Kreatívny študijný set obsahuje výber vysoko kvalitných produktov Tombow, ktoré vás sprevádzajú počas štúdia a pomáhajú vám s organizáciou. S priloženými perami môžete byť kreatívni pri písaní poznámok. Obsahuje QR kód, ktorý umožňuje prístup k tipom a trikom pre lepšiu organizáciu a používanie pier.
Produkty:
1x guľôčkové pero Reporter 4 , ideálne na farebné poznámky. Na výber sú štyri rôzne farby (čierna, modrá, červená a zelená), aby ste boli pripravení na akúkoľvek úlohu. Pomocou štyroch tlačidiel môžete jednoducho zmeniť farbu. Vďaka pogumovanému úchytu sa Reporter 4 pohodlne drží. Farba tela: priehľadná-modrá
4x MONO zvýrazňovače okrajov s dvojitým hrotom. Široký hrot umožňuje zvýrazniť textové pasáže alebo dôležité dátumy, zatiaľ čo s jemným okrúhlym hrotom môžete pridať menšie farebné poznámky. Dva hroty sú navyše uzavreté v ochrannom plastovom puzdre. Vďaka tomu, pri zvýraznení alebo podčiarknutí, pravítko alebo šablóna ostanú čisté. Rýchloschnúci atrament zaisťuje, že sa nič nerozmazáva. Farby: ružová, zelená, nebesky modrá, zlatožltá.
4x perá s vláknami TwinTone. Tieto perá majú jemnejšiu a širšiu špičku. Ideálne na označovanie a písanie. Môžete ich tiež použiť na ozdobenie poznámok malými kresbami, aby boli krajšie na pohľad a osobnejšie. Označovače hrán TwinTone a MONO v tejto sade sú zladené. Pretože atrament MONO okrajov je menej priehľadný ako atrament TwinTone, poznámky vytvorené pomocou TwinTone možno zvýrazniť okrajom MONO. Farby: ružová, zelená, mrkvovo oranžová, tyrkysová modrá.

Naposledy

Prohlížené

Tombow Kreatívny študijný set
Tombow Creative Study Kit
STUD-SET
Skladom (20x) Dnes
Cena s DPH:
13,14
- +